Aquapark Kępice - Zabawa dla całej rodziny

Park Wodny Kępice

Aquapark w Kępicach 28-05-22 · Antoni

Aquapark Kępice to wspaniałe miejsce dla całej rodziny. Znajduje się tu wiele atrakcji, które sprawią, że każdy będzie się świetnie bawił. Są tu baseny, zjeżdżalnie, a także wiele innych atrakcji. Dla najmłodszych przygotowano kącik zabaw, a dla dorosłych są tu siłownie i spa. Wszystko to sprawia, że Aquapark Kępice to idealne miejsce na wypoczynek dla całej rodziny.

Aquapark w Kępicach: co warto wiedzieć przed wizytą?

Aquapark w Kępicach to jeden z najpopularniejszych kąpielisk w Polsce. Jest to idealne miejsce na wypoczynek i relaks dla całej rodziny. Park oferuje szeroki wybór atrakcji wodnych i nie tylko.

Aquapark Kępice to doskonałe miejsce na wakacje dla całej rodziny. Jest tu wiele atrakcji wodnych i nie tylko, dla dzieci i dorosłych. W parku znajduje się szereg basenów, zjeżdżalni, a także kręgielnia, bilard i inne rozrywki.

Warto wiedzieć, że:

  • wejście do parku jest bezpłatne dla dzieci do lat 3;
  • ceny biletów są bardzo atrakcyjne;
  • istnieje możliwość wypożyczenia sprzętu pływającego (koszt to około 4 zł/godzina);
  • na terenie parku znajduje się restauracja, która serwuje smaczne i tanie posiłki;
  • na terenie parku można bezpłatnie korzystać z Wi-Fi.

Aquapark Kępice to miejsce, w którym każdy znajdzie coś dla siebie. Jest to idealne miejsce na wypoczynek i relaks dla całej rodziny.

aquapark kepice

Aquapark w Kępicach: jakie atrakcje czekają na odwiedzających?

Aquapark w Kępicach to idealne miejsce na wakacyjny wypoczynek dla całej rodziny. Park oferuje szereg atrakcji, takich jak baseny, zjeżdżalnie, brodziki dla dzieci, a także sauny i jacuzzi.

Dla najmłodszych odwiedzających przygotowano specjalny brodzik ze zjeżdżalniami i fontannami, a także kącik zabaw. Dla tych, którzy lubią aktywny wypoczynek, aquapark oferuje basen ze stożkami do nurkowania oraz szereg atrakcyjnych zjeżdżalni.

Na terenie parku znajduje się także restauracja, która serwuje przepyszne potrawy kuchni polskiej i świata. Warto wspomnieć, że aquapark w Kępicach jest jednym z największych tego typu obiektów w Polsce.

Więcej informacji na temat atrakcji parku można znaleźć na stronie internetowej aquaparku.


Loading...